Menu

10 найбільш вражаючих архітектурних тенденцій 2014 року

В даній статті ми наводитимемо 10 найбільш вдалих архітектурних тенденцій і доводитимемо причини, чому вони будуть набирати оберти в 2014 році.

дизайн інтерєру

 • Пасивні будинки

Одна з найбільш переважаючих тенденцій в архітектурному світі на сьогоднішній день — це стрімке направлення на зниження в споживанні енергії; зниження вуглецевих викидів, фокусування на екологічних принципах в дизайні будинку. Пасивний будинок має справу з цілою проблемою витраченої даремно енергії  та вуглецевих викидів, через вирішення цих проблем, сучасний дизайн будинку став  центром уваги та прикладом архітектурного планування в 2014 році.
Пасивний будинок може зберігати до 90% витрат на опалення. Великий шматок всесвітнього енергоспоживання поглинає у великих кількостях саме будинок, якби ця тенденція стала доступною кожній людині, то позитивна дія в світі була б істотною.
Ми передбачаємо, що економічне горе світу спонукатиме підняти уряди різних країн для надання грантів пасивним будинкам та їх фінансування. Якщо це трапляється: ця тенденція в дизайні будинку матиме цілком реальну дію в світу і майбутньому наших дітей на краще.
Пасивні будинки будуть важливою тенденцією в 2014; але запам’ятайте наші слова, що ця тенденція продовжуватиме набирати оберти рік за роком в майбутньому.

дизайн інтерєру

 • Дизайн будинку для розслаблення

В Нью-Йорк Таймс було згадано, що життя сьогодні підвладне більшій інформації за один день, ніж середня людина в 17-ом столітті отримувала за повну тривалість свого життя. Хтось міг би заперечити, що вид інформації до якої людина 17-го століття була схильна є іншою в своєму роді, оскільки більшість з нас не цікавиться; але давайте сфокусуємося на питанні  інформаційного перевантаження.
Річ у тому, що більшість людей не знають, як організувати і обробити об’єми інформації з якою вони стикаються щодня; що важливе і що ні, і т.п. Це і стає важливою причино, щоб все більше і більше людей перетворюють свій будинок в місце відступу; місце для розслаблення. Найпопулярніший вибір в 2014 році — це домашнє спа; місце, де кожен може втекти і розслабитися.
Промисловість домашнього спа росте помірними темпами в дизайні інтер’єру. У четвертому кварталі 2013 року, показники зросли на 10% в порівнянні з таким же періодом в попередньому році. Такий показник вражає, оскільки промисловість домашнього спа зростає і продовжуватиме бути фаворитом в архітектурному дизайні будинку в 2014 році.
Подальшим доказом цієї тенденції може бути дизайн інтер’єру будинку в Сполучених Штатах Америки. Понад 50% інтер’єрів будинків обладнані джакузі.

дизайн інтерєру

 

 • Кімнати гнучкого використання

Що це кімнати гнучкого використання? Кімнати гнучкого використання — це кімнати або зони в будинку або квартирі, які мають різні функції використання, або їхнє розміщення може бути змінене впродовж року. Це зазвичай місце в будинку, яке використовується більш ніж для однієї мети, наприклад вхідна зона, також, також може бути використана, як обідня кімната.
Чому ж це тенденція популярна і чому вона набирає обертів в 2014 році? Сильна сторона цієї тенденції може бути в трьох головних чинниках: багатодітність, прибуток і різносторонність.
Давайте розпочнемо з багатодітних сімей. Архітектори зараз проектують будинки, щоб пристосувати літнє населення, яке хоче залишитися з сім’єю. Таким дизайнам будинків доведеться бути добре організованими, зазвичай відокремивши поодинокі зони від іншої частини будинку. Це дозволяє розділення між сім’єю (збереження розсудливості) і це також дозволяє певний житловий простір здати в оренду у разі потреби.
По-друге, прибуток. Оскільки дохід після сплати податків значно впав і втрата пенсій в кризі 2008 року, пенсіонери були змушені переїхати до їхніх сімей, оскільки вони просто не в змозі жити окремо, або платити за літній будинок.
По-третє, різносторонність. Опції розширяють можливості і дають альтернативи домовласнику. Дизайн кімнати гнучкого використання дозволяє максимальне використання наданого простору; максимальну віддачу за квадратний метр житлового простору. Це також дозволяє змінити використання дизайну кімнати, якщо це потрібно.

дизайн будинку

 

 • Заводські будівлі

З розвитком виробничої технології, інвестиції в цілу область виготовлення сучасних будинків (особливо в Китаї) заводським способом допомогли цій тенденції стати на ноги. Не думайте, що лише будинки дають прибуток, ця тенденція розширяється на сучасний дизайн, а сам на готелі, офісні будівлі, гаражі та прибудинкові території.
Основні переваги цієї тенденції — це грошові заощадження. Виробничий процес заощаджує на сировині і трудових ресурсах. Цілі стіни і готова підлога виготовляються на заводі, які потім напряму доставляються замовнику, такий будинок збирається до потрібного вигляду, як гігантське Лего.
Управління дизайном будинку легше, часу на будівництво витрачається менше, необхідна робоча сила зменшується; очевидні заощадження і є причиною, чому ця тенденція буде розвиватися в 2014 році.

Я думаю, що один з найбільш потужних прикладів виготовлення будинків заводським способом, ви можете подивитись в цьому відео, де 30-ти поверховий будинок збудували за 15 діб.

дизайн будинку

 

 • Інтер’єр квартир для здоров’я

Матеріали, які використовуються у будівництві, декоруванні і меблюванні інтер’єру квартири або будинку, це проблема, яка адресована дизайнерам інтер’єра та архітекторам.
Фарби, текстиль, ізоляція, фарба для дерева і інші синтетичні матеріали, які використовуються у будинку, можуть викликати гіпоалергенні реакції і спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям, замінюються тими, які не мають таких негативних побічних ефектів.
Альтернативи цим потенційно нездоровим матеріалам завжди доступні, залишається тільки питання ціни, яку клієнти готові заплатити. Такі ознаки є підставами для продажу потенційно істотних оздоровчих вигод від таких матеріалів, щоб допомогти подолати потенційне збільшення вартість; переможна стратегія, щоб виграти їх схвалення. Якщо ви ніколи не мали серцевого нападу, їжте і живіть неначе у вас був один, щоб запобігти (чи щонайменше скоротити ризик) проблеми від появи.
У тій же Вені, архітектори сподіваються скоротити гіпоалергенні реакції і передбачувані канцерогенні матеріали, тенденція, яку ми бачитимемо в 2014 році.

дизайн будинку

 

 • Кухня: центр дизайну будинку

Цей приклад нам особливо подобається; кухня, що стає фокусним приміщенням будинку. Кухня більше не буде чорновою кімнатою, надалі кухня стане центром всієї оселі. Кухня встановлена, щоб бути кімнатою в оселі, а не тільки для куховарства. Ми спостерігаємо, що кухня використовується, як місце для роздумів, навчання та роботи в додаток до цілого ряду багатозадачних використань.
Така направленість схожа на кімнату гнучкого використання, але більш специфічна. Маючи кухню за вулик діяльності в межах оселі — це слугує гарним стимулом зібратися всім членам сім’ї і   скріплювати стосунки. Ця тенденція 2014 року, яка повинна продовжуватися надалі.

дизайн будинку

 

 • Винахідливі місця зберігання

Винахідливе використання дизайну будинку для ефективного зберігання речей набрало обертів за останні 10 років. Не кожен може собі дозволити великий будинок чи квартиру, тому на поміч приходять різні винаходи дизайнерів інтер’єра та архітекторів. Очевидно, що в наші дні, додаткові місця для зберігання речей не будуть зайвими і вони проектуються різноманітними способами із смаком та майстерністю.
Додаткова комірка біля будинку може бути неприваблива, і коли тенденція в світі дизайну, менше — це більше, тому треба намагатися використовувати існуючий інтер’єр будинку по максимуму.
Ця тенденція основана на потребі і продовжуватиме рости, набираючи популярність в 2014 році. Більше способів зберігання речей під сходами в будинку, читайте в статті.

Інтерєр квартир

 

 • Повторне використання існуючих будівель

Деякі з кращих дизайнів будинків в 2014 році не обов’язково будуть нещодавно побудовані на першому плані архітектурної геніальності, але швидше використовуючи існуючі приміщення, щоб добудовувати навкруги. Будівлі, які мають сільську індустріальну ауру, церковні будівлі, фабрики і будівлі з історичним характером — усі існуючі будівлі або кинуті приміщення мають символічні особливості, які важко відтворити в сучасному дизайні. Це дивовижне зусилля, яке допомагає зберегти історичну красу, тому ми раді, що ця тенденція зростає в 2014 році.

Інтерєр квартир

 

 • Використання двору

Колись двір був місцем виключно для саду або подвір’я, а зараз використовується для зовнішніх кімнат. Випередження зовнішніх екологічних матеріалів надало можливість архітекторам стати більш творчими із застосуванням зовнішніх територій. Простір — це цінний товар, тому ця тенденція має логічний сенс, адже вона зростає. Ця тенденція буде особливо популярною на територіях з гарними погодними умовами, але навіть в місцях, як наприклад Великобританія, ви знайдете хоробрих і творчих архітекторів, що змушують двір працювати.

інтерєр будинку

 

 • Захищені від стихійного лиха дизайни будинків

Здається, що ніхто не захищений від повені, шторму, вогню і землетрусів в наші дні. В Англії таких проблем набагато менше, ніж у інших країнах. Урагани у Флоріді США. Землетруси в тектонічних регіонах. Повені, такі як цунамі, в тропічних країнах. В Англії ця зима була досвідчена, як найгірша повінь за 250 років, із затопленими будинками і ушкодженнями оцінені в 2 мільярди доларів США. Щоб не спричинило мінливі погодні умови — ця тенденція розповсюджується навіть на досі спокійні географічні регіони. Ці регіони зараз вирішують питання інвестицій для захисту від природних лих.
Архітектор зараз перевіряє сучасний дизайн будинку на предмет дії природних лих, таких як, повені, шторми та подібні явища. Ця тенденція з’явилася під примусом потреби і стане важливою в наступному десятилітті.

інтерєр будинку

1 Comment

 • WilliamRix / 06.05.2016 at 20:59

  Hey, thanks for the article.Really thank you!

  Ответить

Оставить комментарий

Задать вопрос?