Menu

Чому нам подобаються насичені кольором дизайни кімнат?

Дизайн кімнат

Кольори, які ми використовуємо в наших дизайнах, мають ефект на наше сприйняття простору. Що спочатку ви помічаєте, коли ви заходите в нову кімнату? Кольори. Якщо ваша реакція достатньо позитивна, то це змушує вас думати, «треба запитати у неї, якою палітрою вона користувалася» або негативна, яка спонукає вас сказати, «Я не знаю, що він думав».

Така властивість нашого мозку дійсно вражає. Він може помічати тисячі маленьких деталей за секунду, більшість з яких ми навіть свідомо не помічаємо. Ми надалі формуємо сприйняття беручи за основу ці деталі та діємо відповідно. Колір надає нашому мозку велику кількість інформації для обробки.

Прочитайте цю статтю, щоб з’ясувати першопричину не спроможності наших мізків сприймати велику кількість барвистих дизайнів інтер’єрів. Наприкінці, ви захочете надати вашому дизайну кімнати додатковий кольоровий шарм.

Дизайн кімнат

Кольори розкривають нашу особистість

Вибір кольору в дизайні інтер’єру описує нашу особистість. Кожному інтер’єру будинку чи квартири потрібні ті ж основні елементи: підлогове покриття, меблі та освітлення. Цього було б достатньо для виживання, але ми витрачаємо свій дорогоцінний час для пошуку елементів декору, які нам подобаються та естетично задовольняють. Ті кольори, які ми вибираємо для дизайну інтер’єру, біли сформовані під дією нашої особистості.

Дослідники в Університеті Вестмінстера знайшли зв’язок між кольоровою перевагою і рисами особи. Вони виявили, що індивідууми, які віддали перевагу тим же кольорам, мають такі ж характеристики:

  • Червоний: цілеспрямований, визначений
  • Помаранчевий: енергійний, щасливий
  • Жовтий: виходить за рамки, але добре контрольований; переконливий
  • Зелений: дбайливий і гарний помічник
  • Блакитний: аналітичний, обережний
  • Фіолетовий: втішаючий, цінить гідність
  • Білий: спокійний, зазвичай організований
  • Чорний: консерватор, але і творчий
  • Коричневий: практичний, перевершує інших у виконанні завдань

Подивіться навкруги вашого дизайну кімнати. Подивіться, щоб побачити, чи кольорові мотиви повторюються раз у раз у вашому дизайні інтер’єру. Як ті кольори відповідають вашій особі? Звісно це дослідження не може стати єдиним визначальний чинником, щоб визначити тип особи, але потішно подумати по це.

Дизайн кімнат

Кольори впливають на наш настрій

Наскільки весь дизайн інтер’єру описує те, як кімната буде виглядати візуально, але також задає певний характер для простору.  Більшість з нас віддали б перевагу дизайну спальні з заспокійливим відчуттям, щоб ми мали можливість гарно відпочити вночі.  З іншого боку, дизайн вітальні та інших кімнат, де ми більше розважаємося повинні відчуватися жваво.

В міру того, як сфера кольорової психології розвивається, колір — це найпростіший спосіб отримати бажаний настрій, майте на увазі ці підказки, коли ви плануєте дизайн квартири:

— Якщо ви хочете, щоб простір відчувався, як енергійний: теплі кольори будуть ключовими — червоний, жовтий, і помаранчевий.
— Якщо ви хочете, щоб простір відчувався спокійно: вибирайте прохолодні кольори, такі як, синій, зелений або світло-фіолетовий

Незважаючи на те, які кольори ви вибираєте, пам’ятайте, що баланс є ключовим. Занадто велика кількість одного кольору в дизайні інтер’єру може пригнічувати. Пам’ятайте, що необхідно додати нейтральних кольорів, наприклад, чорного кольору, білого, коричневого, або сірого в кожен простір. Якщо ви не впевнені, який кольори підходить, краще звернутися до дизайнера інтер’єру або пошукати натхнення в Інтернет просторі.

Дизайн кімнати

Кольори можуть змінити наше сприйняття

Ми готові побитися об заклад, що в деякый мірі ви б бажали, щоб ваша оселя мала трохи більше корисного простору. Це добре, оскільки ми теж. На щастя, навіть, коли ми змушені через наш бюджет переїхати із розкішного дизайну інтер’єру, вірні кольори можуть запевнити наші очі, що наші кімнати дуже просторі.

Фарбуйте стіни світлим кольором, пастельні відтінки підійдуть, коли ви оформлюєте маленький простір.  Стеля має бути також світлою, краще білою. Для тих, хто шукає найбільш вираженого результату, меблі можна підібрати під колір стін. Схожість змусить два елементи змішатися візуально, що створить більше простору.

З іншого боку, якщо вам пощастило, щоб мати непристойну кількість кімнат, але ви турбуєтесь, що ваш простір стане холодним і пихатим, тому більш сміливіше з кольором. Яскраві кольори привертають увагу очей, їх розміщують на протилежних стінах, щоб допомогти зв’язати кімнату разом візуально.

Дизайн кімнати

Кольори змушують дизайн кімнати виглядати закінченим

Ми усі знаємо почуття в кімнаті, яка незавершена: стіни значною мірою пусті, там немає достатньо меблів і ще відчувається відсутність деякого об’єднуючого елементу. Також, ви ймовірно знайомі з почуттям, коли ваш подих перехоплює від дизайну інтер’єру, де кожен елемент грає важливу роль для об’єднання дизайну кімнати разом.

Колір є об’єднуючою силою. Вибираючи декілька відтінків, що добре поєднуються разом, і об’єднуючи їх в дизайні кімнати, ви створите простори, які будуть виглядати завершеними. Якщо ви природно не обдаровані в поєднанні кольорів разом, аксесуари — це гарний початок. Виберіть декоративну подушку або картину, яка вам подобається, і використовуєте їх, як натхнення. Використайте три відтінки з цих предметів, а потім приміряйте їх на ваші стіни, меблі, підлогу та декоративні елементи.

Примітка при виборі білого кольору: білий передає світло краще, ніж усі інші кольори, тому такий вибір буде добрим в дизайні кімнат, які не отримують достатньо сонячного світла. Але ж знову, повинен бути баланс. Якщо ви зробите білий колір домінуючим, то зробіть інші кольори, як можна яскравіше.  домінуюча тінь, утримуйте інші кольори такими яскравими як можливий. Виберіть виразний червоний диван для вашого дизайну вітальні або віддійте перевагу яскраво синьому в дизайні кухні, щоб речі не виглядали суворо.

Дизайн кімнати

Коли річ про дизайн квартири, то колір — це гаряча тема. Людям або подобається колір, або вони ненавидять його, але є багато чого посередині. Спочатку здається дивним, що один з найлегших елементів сучасного дизайну, при своїй різноманітності, такий неоднозначний, але якщо подивитися на психологічний аспект, то сильна реакція послідкує. Відчуття важливіші за визначення, тому наші мізки люблять барвисті дизайни інтер’єру. Прийміть ці поради до уваги при плануванні наступного дизайну квартири.

Оставить комментарий

Задать вопрос?